Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Jako pierwszy mezoterapię zastosował francuski lekarz Michael Pistor. Na świecie ta metoda leczenia jest z powodzeniem stosowana już od około 50 lat. Od 30 lat wykorzystuje się ją w medycynie estetycznej.


Mezoterapia to zabieg polegający na iniekcji małych dawek substancji odżywczych w celu rewitalizacji i regeneracji skóry.

Poprzez dostarczenie skórze witamin, pierwiastków śladowych, kwasu hialuronowego, peptydów biomimetycznych i in. w odpowiednie miejsca takie jak skóra twarzy, szyi, dekoltu, piersi, ramiona, dłonie, pośladki, uda, brzuch czy owłosiona skóra głowy, możemy osiągnąć wspaniałe efekty poprawy kondycji skóry, zapobiegać jej starzeniu oraz zahamować wypadanie włosów czy powstawanie cellulitu.

Za pomocą mezoterapii w niechirurgiczny sposób można skutecznie poprawić kondycję i wygląd skóry, która staje się zdrowsza, jędrniejsza, nawilżona i gładsza.

Śródskórne iniekcje substancji odżywczych  gwarantują szybkie i widoczne efekty korekcji zmarszczek, poprawy kondycji włosów i gładkości ciała w tym wypłycenie blizn potrądzikowych, co w rezultacie wpływa na doskonałe samopoczucie pacjenta. Mezoterapia jest znacznie bardziej efektywna od drogich kosmetyków i w konsekwencji tańsza.

Aby zabiegi mezoterapii były skuteczne należy je wykonywać cyklicznie. Protokoły zabiegowe zalecają wykonywanie 1 zabiegu co 1-2 tygodni do sumy 4 - 6 zabiegów. Następnie 1 zabieg co 1- 4 miesięcy.Wskazania

  • szeroko pojęta profilaktyka anti-aging, tj. zapobieganie procesom starzenia się skóry
  • rozświetlanie twarzy, podnoszenie owalu, odżywianie zmęczonej skóry, rewitalizacja
  • najskuteczniejszy sposób na sińce i obrzęki pod oczami
  • doskonałe efekty w leczeniu cellulitu i wiotkiej skóry w obszarze ud, kolan, ramion
  • leczenie rozstępów
  • leczenie przebarwień
  • leczenie miejscowych otłuszczeń
  • podtrzymywanie efektów wszystkich innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej
  • profilaktyka i leczenie różnego rodzaju łysienia, wypadania i przerzedzenia włosów, łojotoku,
  • poprawa stanu skóry owłosionej głowy i struktury włosów po ciąży, po zabiegach operacyjnych, po chorobie i in.
Nawilżenie skóry, Rewitalizacja, Zagęszczenie skóry, Zabiegi Anti-cellulitowe, Terapia łysienia, Przebarwienia, Rozstępy

Cennik zabiegów:


Rewitalizacja skóry twarzy/  preparaty CytoCare - dotyczy wszystkich zabiegów rewitalizujących
CytoCare:
Gama CytoCare® 502/516/532 to ekskluzywne koktajle do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare® dające efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wyjątkowa skuteczność tkwi w składzie, oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład CytoCare® wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare® biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare®. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.
250 PLN
Rewitalizacja skóry szyi 250 PLN
Rewitalizacja skóry dekoltu 250 PLN
Kombinacja 2 powyższych obszarów 400 PLN
Kombinacja 3 powyższych obszarów 650 PLN
Rewitalizacja skóry dłoni 250 PLN
Rewitalizacja skóry biustu, ramion, brzucha, ud, pośladków 350 PLN za 5ml
Każde następne 5ml 300 pln
Przy rozległych obszarach poddawanych zabiegowi dodatkowo naliczane jest 100 pln za krem znieczulający
Koktajl na przebarwienia/ DermaHeal
Dermaheal SB to preparat zawierający czynniki wzrostu i białka biomimetyczne. Redukuje przebarwienia skórne i zapobiega syntezie melaniny. Działa rozjaśniająco i efektywnie zapobiega dalszej pigmentacji skórnej. Redukuje przebarwienia skórne powstałe w wyniku syntezy melaniny i wygładza koloryt cery. Sprawia, że skóra staje się rozświetlona i pełna zdrowego blasku. Skuteczny także w walce z plamami starczymi. Pozostawia skórę gładką, miękką i promienną.
250 PLN za 2,5 ml
Zabieg preparatem Hydro Delux
Neauvia Hydro Deluxe zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Tak wysokie stężenie pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już od pierwszego zabiegu. Preparat zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii. Do osiągnięcia optymalnych rezultatów wystarcza zazwyczaj seria 4 zabiegów przeprowadzonych w odstępach 3 tygodni.
1 ampułkostrzykawka 600 PLN, każda następna podczas jednej wizyty 500 PLN
Zabieg preparatem Vital/ Vital Light
Preparat Skinboosters Vital jest przeznaczony do przywracania równowagi wodnej skóry, wzmacniania jej struktury oraz poprawy jej elastyczności. Dodatek lidokainy zwiększa ogólny komfort pacjenta podczas leczenia. Preparat naturalnie wnika w skórę, gdzie pomaga przywrócić jej równowagę wodną oraz wzmocnić jej strukturę i poprawić elastyczność. Dokonuje się to dzięki wodzie, związanej w żelu ze stabilizowanym kwasem hialuronowym. Wyjątkowe właściwości żelu sprawiają, że rezultaty utrzymują się przez długi okres czasu .
1 ampułkostrzykawka 600 PLN, każda następna podczas jednej wizyty 500 PLN
Zabieg preparatem Xella Rederm (z bursztynianem)/ Redermalizacja
Xela Rederm® to preparat, który poza kwasem hialuronowym zawiera róznież bursztynian sodu. Jest to jedyny preparat dostępny na rynku medycyny estetycznej, który wywiera bezpośredni wpływ na procesy metaboliczne w skórze (wzrost produkcji energii w cyklu Krebsa w fibroblastach skóry, poprawę oddychania komórkowego, transportu jonów, syntezę kolagenu, elastyny i białek, wzrost mikrokrążenia), dzięki czemu wzmaga witalność komórek i chroni je przed uszkodzeniem. Ponadto poprawia wykorzystanie tlenu przez komórki i blokuje po wstawanie wolnych rodników.
1 ampułkostrzykawka 600 PLN, każda następna podczas jednej wizyty 500 PLN
Zabieg preparatem CytoCare S- Line (dedykowany okolicy oczu)
To niezwykle silna antyoksydacyjna i nawilżająca formuła dająca skórze natychmiastowy efekt rozświetlenia, przywracająca naturalną równowagę fizjologiczną. Rewitalizacja, nawilżenie skóry twarzy, dekoltu oraz grzbietów dłoni. Rekomendowana szczególnie jako SOFT FILLING oraz w celu odmłodzenia obszarów wrażliwych takich jak okolice ust i oczodołu.
1 ampułkostrzykawka 600 PLN, każda następna podczas jednej wizyty 500 PLN
Mezoterapia okolicy oczu preparatami dedykowanymi: Dermaheal Eye Bag Solution, Dermaheal Dark Circle Solution, Light Eyes Ultra
350 PLN
Terapia Łysienia
Haircare
Dzięki naturalnym składnikom o bardzo skutecznym stężeniu struktura włosa ulega wyraźnej poprawie, wydzielanie sebum zostaje wyregulowane, cebulki włosa wzmocnione a równowaga biologiczna skóry przywrócona.

Dermaheal HL
jest to produkt do mezoterapii, który nie tylko zapobiega, ale również redukuje objawy wypadania włosów i łysienia zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację krążenia. Zapobiega problemom skóry głowy, nawilża ją i odżywia, a także zwiększa gęstość i grubość włosów.
250 PLN
Koktajl Haircare/ Dermaheal HL - 5ml
Przy opłacie z góry za ustaloną ilość zabiegów podczas konsultacji pojedynczy zabieg kosztuje 200pln
Mezoterapia antycellulitowa/
Cellucare
CelluCare® to doskonały koktajl do stosowania na ciało, który swoje działanie opiera na trzech głównych elementach: kwasie hialuronowym, kofeinie oraz pierwiastkach śladowych (Co-Mn-Zn). Naukowo opracowana formuła CelluCare® obejmuje kompozycję niezwykle efektywnych składników, które w widoczny sposób redukują cellulit a także tkankę tłuszczową.
,
Alidya
Alidya to preparat do wstrzyknięć, wykorzystywany do leczenia i profilaktyki cellulitu.. To znakomity środek do chelatacji (wyłapywania) szkodliwych jonów żelaza i rozpuszczania toksyn zmagazynowanych w tkankach. Ten bogaty w aminokwasy i cukrowce preparat poprawia także krążenie tętnicze i drenaż osmotyczny istoty międzykomórkowej oraz korzystnie wpływa na odbudowę białek tworzących macierz i likwidację wolnych rodników. Dzięki odkwaszeniu środowiska istoty międzykomórkowej utrudnia odkładanie się jonów żelaza.
1 amp. 400 PLN, każda następna 300 PLN

Obowiązuje płatność z góry, po konsultacji i przed wykonaniem zabiegu. Przy opłacie z góry za ustaloną ilość zabiegów podczas konsultacji rabat w wysokości 15% od łącznej ceny, płatne w dniu konsultacji

Gabinet Medycyny Estetycznej
dr Małgorzata Anna Krukowska


"MEDYK" Gabinety Lekarskie
ul. Sienkiewicza 4
63-400 Ostrów Wlkp.
wjazd od ul. Towarowej (przy Hotelu Royal)
Telefon:
+48 570 629 766