O mnie

Absolwentka dwóch kierunków medycznych: Wydziału Lekarskiego Collegium Medium na najstarszym Uniwersytecie w Polsce – Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wydziału Ochrony Zdrowia CMUJ. 
          

W 2016 ukończone studia Podyplomowe na KUL w zakresie Zarządzania i Monitoringu w Badaniach Klinicznych.  Absolwentka elitarnego Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Urszulanek w Poznaniu. Przed komisją Uniwersytetu Jagiellońskiego obroniła swtorzoną przez siebie pracę naukową pod tytułem "Udział białek PPAR w ostrym zapaleniu trzustki". 

Poza tym pozostaje aktywnym uczestnikiem wielu kongresów naukowych w Polsce i za granicą (m.in. Kolonia, Kair, Ateny). Odbyła staże na Uniwersytecie Medycznym w Sao Paulo/ Brazylia, w szpitalu miejskim w St. Albans/ Anglia i na Uniwersytecie Medycznym w Ivano-Frankovsku/Ukraina. Poza certyfikatami medycznymi uzyskała również certyfikat językowy IELTS. 

o_mnie.jpg
Od wielu lat aktywnie działający lekarz Medycyny Estetycznej, trener doszkalający w technikach m.in. mezoterapii igłowej, intralipoterapii. Uczestnik zjazdów Europejskiego Centrum Lekarzy Estetycznych, aktywnie współpracujący z Klinikami Medycyny Estetycznej w Łodzi i Gdyni.

Do niedawna pracownik Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego 
nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi. Obecnie członek zespołu lekarskiego w Szpitalu Copernicus w Gdańsku.

W medycynie estetycznej skupia się przede wszystkim na zabiegach, 
których mechanizmy działają stymulująco na skórę spowalniając proces starzenia. Zasadą podstawową bowiem jest zapobiegać, a nie leczyć.

W życiu prywatnym ceni sobie ludzi, którzy są pracowici i zaradni, otwarci na potrzeby innych w tym także zwierząt. Lubi podróżować i zdobywać nowe doświadczenia. Zapytana o motto życiowe, odpowiada bez wahania: „limity mamy tylko w głowach”.

Gabinet Medycyny Estetycznej
dr Małgorzata Anna Krukowska


"MEDYK" Gabinety Lekarskie
ul. Sienkiewicza 4
63-400 Ostrów Wlkp.
wjazd od ul. Towarowej (przy Hotelu Royal)
Telefon:
+48 570 629 766