Roller/dermapen

Roller/dermapen

Zabieg mezoterapii mikroigłowej DERMAPEN® łączy w sobie skuteczność, komfort i bezpieczeństwo w przeciwieństwie do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii.


Zabieg oparty jest na automatycznym nakłuwaniu skóry przy pomocy pulsujących igieł, dzięki czemu zwiększa się efektywność przenikania substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów. Powstałe mikrourazy wykorzystują naturalne zdolności organizmu do samoregeneracji oraz wrodzoną zdolność komórek skóry do produkcji włókien kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Kontrolowana precyzja urządzenia pozwala na pobudzenie komórek skóry do regeneracji i odbudowy jej struktury. Idealnie sprawdza się u pacjentów z wiotką, cienką skórą, aby pobudzić naturalne procesy tworzenia nowego kolagenu. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna, napięta, a po serii kilku zabiegów zmarszczki i przebarwienia stają się mniej widoczne a koloryt wyrównany. Można go wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach oraz skórze głowy, również w najtrudniej dostępnych miejscach takich jak okolice oczu czy usta.

Procedura zabiegu:

Zabieg można rozpocząć do peelingu kawitacyjnego w celu usunięcia zrogowaciałych komórek skóry. W zależności od oczekiwanego efektu nanosi się odpowiedni preparat i nakłuwa skórę dobierając głębokość wkłuć. W trakcie zabiegu skóra jest równomiernie zaczerwieniona, z możliwością punktowego krwawienia. Mimo głębokiego nakłuwania do 2,5 mm, nie dochodzi do powstawania krwiaków i siniaków. Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa gorąco i lekkie pieczenie. Następnego dnia skóra może być zaróżowiona, napięta. Po kilku dniach może pojawić się delikatne złuszczanie.

Korzyści:
 • stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
 • widoczne spłycenie zmarszczek
 • stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego
 • poprawa gęstości i elastyczności skóry
 • zmniejszenie widoczności porów
 • redukcji blizn potrądzikowych, pourazowych, oparzeniowych
 • redukcja przebarwień, wyrównanie kolorytu skóry
 • poprawa tekstury skóry
 • zmniejszenie widoczności rozstępów
 • w leczeniu łysienia, pobudzenie wzrostu włosów
 • krótki czas zabiegu
 • krótszy czas rekonwalescencji
 • sterylność- jednorazowe igły

Potwierdzona jakość urządzenia
DERMAPEN® to nowa jakość w zabiegach mezoterapii. Niezwykły komfort, precyzję i efektywność wykonywania zabiegu docenili lekarze i pacjenci na całym świecie.
DERMAPEN® zdobył prestiżową nagrodę BEST MEDICAL DEVICE na AESTHETIC SHOW w Las Vegas w kwietniu 2012 roku.
Usuwanie blizn, Regeracja skóry, Przebarwienia, Rozstępy

Cennik zabiegów:


Twarz 250 PLN
Okolica oczu 200 PLN
Szyja 250 PLN
Dekolt 350 PLN
Biust 350 PLN
Ramiona 450 PLN
Dłonie 200 PLN
Brzuch 450 PLN
Uda 550 PLN
Pośladki 550 PLN
Rozstępy od 150 PLN do 1000 PLN

W przypadku użycia Rollera naliczana jest jednorazowa opłata za roller w wysokości 100 pln.
Zabiegi z użyciem dermapena warto łączyć z peelingiem chemicznym PRX- T33 dla wzmocnienia efektu. Szczegóły w zakładce peelingi chemiczne.

Gabinet Medycyny Estetycznej
dr Małgorzata Anna Krukowska


"MEDYK" Gabinety Lekarskie
ul. Sienkiewicza 4
63-400 Ostrów Wlkp.
wjazd od ul. Towarowej (przy Hotelu Royal)
Telefon:
+48 570 629 766