Terapia skojarzona

Terapia skojarzona

Terapia skojarzona polega na zastosowaniu fal radiowych połączonych z masażem próżniowym, lipolizy ultradźwiękowej oraz masażu bańką chińską. Pomysł połączenia tych trzech procedur powstał w oparciu o obserwacje reakcji skóry na wykonywane zabiegi.


Najnowsza technologia z użyciem Fal Radiowych połączonych z Masażem Próżniowym powoduje odblokowanie przepływu krwi i tlenu w obszarze dotkniętym cellulitem. Tkanka łączna zostaje rozgrzana i naciągnięta, umożliwiając skórze z pofałdowanego cellulitem wyglądu, powrót do zdrowej, gładkiej postaci. Zabieg powoduje również przyspieszenie drenażu, zalegających odpadów przemiany materii poprzez system limfatyczny i naczynia włosowate, czego wynikiem jest pięknie wyglądająca, napięta i jędrna skóra.

Fale radiowe z Masażem PróżniowymPoza redukcją obwodu ciała poprzez zmniejszenie komórek tłuszczowych, zmniejsza się również napięcie pomiędzy poszczególnymi warstwami skóry i efekt „materaca” ulega znaczącej redukcji.

Lipoliza  ultradźwiękowa polega na wywoływaniu gwałtownych zmian ciśnienia w tkance, czego efektem jest powstawanie pęcherzyków  gazu, które  eksplodując skutecznie niszczą trudne do usunięcia złogi tłuszczu i cellulit. Pozostałości są następnie usuwane przez układ limfatyczny na  drodze naturalnej przemiany materii. Tkanki miękkie są doskonałym medium do przewodzenia fal ultradźwiękowych, umożliwiając pełne wykorzystanie właściwości kawitacji. Zabiegi lipolizy/kawitacji ultradźwiękowej to rewolucyjny, nieinwazyjny sposób na skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej .Efekty widoczne są po każdym zabiegu, jednak aby rezultaty były jeszcze bardziej zadowalające, najlepiej jest wykonać od 6 do 10 zabiegów. Decyzję dotyczącą częstotliwości i liczby zabiegów podejmuje się na konsultacji poprzedzającej kurację.
Zabiegi wygładzające, Ujędrnienie skóry, Drenaż limfatyczny, Zabiegi antycellulitowe, Wyszczuplenie sylwetki

Cennik zabiegów:


Terapia skojarzona
(pokaż szczegóły)
Obszar 1 zabieg 6 zabiegów 10 zabiegów
Do wyboru: uda, pośladki, brzuch, ramiona 250 PLN 1200 PLN 1500 PLN

W przypadku wykupienia serii zabiegów obowiązuje płatność za całość zabiegu w pierwszym dniu.
Odwołanie wizyty możliwe jest najpóźniej do minimum 24h przed planową wizytą. W przypadku braku obecności, zabieg uważa się za wykonany.
Wpłacone pieniądze na dany zabieg nie mogą zostać wykorzystane na inne zabiegi dostępne w ofercie.
Zabiegi seryjne należy wykorzystać w czasie do 2 miesięcy.

Gabinet Medycyny Estetycznej
dr Małgorzata Anna Krukowska


"MEDYK" Gabinety Lekarskie
ul. Sienkiewicza 4
63-400 Ostrów Wlkp.
wjazd od ul. Towarowej (przy Hotelu Royal)
Telefon:
+48 570 629 766